Ponuka

Špecializujeme sa na navrhovanie produktov pre potravinársky priemysel.

Ocenia nás predovšetkým vďaka originálnym receptúram, vysokej kvalite použitých surovín a individuálny prístup ku každému klientovi. Najdôležitejším cieľom našej spoločnosti je partnerstvo pri tvorbe hotových produktov, poskytujeme technologickú podporu v každej fáze implementácie produktu. Ponúkame viac ako 3000 produktov pre každý potravinársky priemysel.

Naša ponuka okrem iného zahŕňa:

Mäso priemysel

Od začiatku existencie našej spoločnosti je hlavným odvetvím, na ktorom sme stavali mäsový priemysel. V našej ponuke máme veľa produktov, ktoré môžu byť súčasťou Vašich mäsových výrobkov.

Rybársky priemysel

Naša ponuka pre rybí priemysel zahŕňa množstvo surovín, ale aj hotové riešenia s funkčnou chuťou. K spolupráci vyzývame aj tradičných miestnych výrobcov lahôdkových rybích výrobkov. Naša ponuka obsahuje produkty, ktoré splnia požiadavky najnáročnejších zákazníkov.

Mliečny priemysel

Ponúkame tiež vysoko kvalitné stabilizátory a koreniace zmesi pre mliekarenský priemysel . Ku každému produktu zakúpenému u nás ponúkame technologickú podporu pre našich existujúcich aj nových zákazníkov.

Pekársky priemysel

Dodávame funkčné prísady pre pekársky a cukrárenský priemysel. Ku každému predávanému produktu ponúkame technologickú pomoc.